Všeobecné informace a podmínky

Omluvenky na jednotlivé lekce se přijímají do 18 hodin den před plánovanou lekcí  v rezervačním systému AUKSYS, kam Vás po tel.domluvě zaregistrujeme a pošleme heslo k přihlášení.  Lekce pozdě omluvené nebo neomluvené propadají a nejdou nahradit. Možnost vybrat si náhradní lekce řádně omluvené je do dvou měsíců po ukončení kurzu opět v rezervačním systému Auksys. Sami si po přihlášení vyberete den, lektorku a systém Vám nabídne pouze volné termíny s dětmi v podobném věku. V případě zvýšené nemocnosti si vyhrazujeme právo posunout lekci na jiný čas. V takovém případě informace o změně zašleme den předem, a to nejpozději do 19 hodin.

Zaplacením kurzovného rodič souhlasí s podmínkami uvedenými níže. Kurzovné se hradí při první lekci kurzu. Případné vrácení kurzovného za neodplavané lekce z jakéhokoliv důvodu se zasílá na účet, stornopoplatek je 50 % z ceny za neodplavané lekce. V případě zásahu vyšší moci, např. Covid, či jiné nepředvídatelné události, kurzovné nevracíme a kurz se posouvá.

Při návštěvě je nutné dbát pokynů recepčních a lektorů. Při porušení zásad může být účastník vyloučen z lekce bez práva na náhradu. Před každým vstupem do bazénu je nutné se řádně umýt mýdlem bez obsahu olejů. Pokud se budete potápět, použijte prosím koupací čepici, nebo si alespoň řádně umyjte vlasy. Děti se sprchují nahé (většinou se ve sprše vyčurají) a musí používat jednorázové plenky (např. z drogérie DM Baby Love), či plavky určené ke kojeneckému plavání. Všichni návštěvníci musí mít přezůvky.

V kurzech pro děti bez rodičů jsou rodiče přítomní pouze na první lekci.

V šatnách, které jsou určené k převlékání, je zákázáno jíst! V Liberci i Mladé Boleslavi jsou k tomu speciálně vyhrazené herny, kde můžete strávit příjemný čas před nebo po lekci.

Veškeré cennosti si noste v košíkách na bazén, neručíme za případné ztráty.

V Liberci se v prostoru recepce pohybujte potichu. V případě velkého hluku Vás může recepční wellnes vykázat z důvodu narušení dalšího provozu, jako jsou masáže, kosmetika a další.

Ve všech prostorech (šatna, sprcha, herna, bazén a jeho okolí) rodiče zodpovídají za bezpečnost a zdraví dětí! Dbejte prosím zvýšené pozornosti na uklouznutí!

Přejeme Vám, abyste si chvíle strávené u nás Vy i Vaše děti užili!

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.