Aktuality

OD LEDNA 2022 ZAČÍNAJÍ NOVÉ KURZY V LIBERCI A MLADÉ BOLESLAVI.

 

PODMÍNKY PRO VSTUP DO BAZÉNU OD 22.11.2021 - COVID

 

Dle nařízení vlády smí od 22.11.2021 na lekce plavání vstupovat pouze lidé s platným očkováním nebo s certifikátem o prodělaném covidu, který není starší než 180 dnů.

Pro lidi splňující podmínky pokračují kurzy dále, buďte však připraveni, že se mohou měnit časy lekcí kvůli úbytku dětí v důsledku nově stanovených podmínek. Nový čas lekce byste se dozvěděli vždy den předem. Nebudeme-li vás kontaktovat, platí původní čas lekce.

Kdo nyní nemůže navštěvovat naše kurzy, může zaslat sms, že kurz přerušuje a doplavete si zbývající lekce později, až to situace opět dovolí. Vždy napište den a čas kdy plavete. Toto nebude časově omezeno. Další varianta je, že s vašim dítětem odchodí lekce jiný příslušník rodiny, který podmínky ke vstupu splňuje. Poslední varianta je vrácení peněz, které vracíme dle našich běžných storno podmínek, čili 50% z neodplavané částky. V tomto případě mně zašlete číslo účtu, na který chcete peníze poslat, napište den a čas kdy chodíte a kolik jste platili a kolik jste z toho odchodili lekcí.

Je nám moc líto, že tato situace nastala, přejeme vám krásné dny, opatrujte se a děkujeme, že jste s námi.

 

OMLUVENKY Z LEKCÍ

 

Omluvenky z jednotlivých lekcí posílejte sms na 603156925, nejpozději do 18ti hodin den před vaší lekcí. Lekce omluvené po 18té hodině propadají.

Vzor: Omluvenka Eva Holá, st 23.6. lekce 10.00. Nezapomínejte psát v omluvence den a čas kdy chodíte!!

O náhradní lekce si piště podobně.

Vzor: Žádost o náhradní lekci Eva Holá st 10.00. Můžeme kdykoliv  v týdnu mezi 10-12.

 

DÁLE ČTĚTE ZÁLOŽKU VŠEOBECNÉ INFORMACE A PODMÍNKY

 

Nezapomeňte s sebou plavky, přezuvky a dobrou náladu !

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.